Як користуватися Viber Ботом

Ми цінуємо ваш час, тому створили Viber-гіда, який допоможе вам бути в курсі будь-якої інформації про спортивні клуби ДРАЙВ і отримати доступ до свого ПЕРСОНАЛЬНОГО КАБІНЕТУ у спортклубі!

1. Підключитися до Viber бота можна за посиланням https://clc.am/t_lJfg.

При підключенні до бота, ви отримаєте доступ до загального меню клубу, я кому можна переглянути ціни, тренерів, розклад груп, тренерів, галерею фотографій залів та всі контакти з посиланням на карти Google.

Щоб розпочати отримувати наші повідомлення і отримати доступ до свого персонального кабінету - потрібно натиснути на кнопку Зареєструватися/Увійти і ввести свій телефон.
Якщо ви зареєстровані як клієнт клубу, то одразу отримаєте доступ до своїх даних.

Ви можете бачити стан абонементу онлайн, переглядати фінансовий звіт і показники Ваших відвідувань, поповнювати депозит свого рахунку, вносити і переглядати результати тренувань, керувати послугами подаючи заявки без відвідування клубу!
Мої дані і тренування
В цьому розділі можна переглядати:
  1. Ваші персональні дані: ПІБ, телефон, емейл, дата народження.
  2. Фінанси: депозит на рахунку, баланс платежів, знижка на товари і послуги, кількість Ваших відвідувань, сплачених рахунків і послуг за весь час і за останній рік (365 днів).
  3. Ваші тренування: коли і де було останнє, кількість всіх тренувань в клубі.
Стан абонементу
В цьому розділі можна переглядати:
  1. Ваші абонемент: назва, строк користування, дата закінчення.
  2. Фінансові показники: оплачено за абонемент, нарахована знижка, баланс абонементу (борг).
  3. Залишок відвідувань, тренер, можливість заморозки.
Мої результати:
В цьому розділі можна переглядати і редагувати шляхом подання заявки:
  1. Результати занять: вага, ріст, % м'язів і жиру, об'єми тіла (талія, груди, нога, ягодиці, біцепс).
  2. Додавати нові результати через подання заявки і також додавати програму тренувань
Правила використання абонементів
Абонемент на відвідування тренувань діє визначений строк. При закінченні терміну абонементу він вважається закритим. 
Оплата (за одне тренування або строковий Абонемент) проводиться виключно перед заняттям. 
Перед початком кожного тренування клієнт зобов'язаний зареєструватися в клубі шляхом надання карти клієнта в обін на ключ до гардеробної шафки. При відсутності карти клієнта, ключ видається виключно під страховий депозит вартості ключа, згідно тарифів клубу, і повертається клієнту під час повернення ключа від шафки гардеробу. Клієнт не має права входу у клуб: без ключа до гардеробної та бахіл на взуття. Тарифи діють виключно для членів спортклубів ДРАЙВ, що зареєстровані та ідентифіковані в базі даних клубу. Не зареєстровані клієнти можуть користуватися разовими спеціальними тарифами для неперсоніфікованих користувачів. База даних клієнтів ДРАЙВ ведеться відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних".
Мінімальна оплата - за 1 тренування. 
Абонемент включає в себе обмежену або необмежену кількість занять та діє виключно для однієї особи. Заморозка (призупинення дії абонементу) можлива лише у абонементах зі строком дії від 3 місяців і більше, а також у персональних абонементах на 8 і 12 занять.
Пропущені тренування не переносяться. 
Оплачений абонемент може бути повернений при умові його невикористання. Заміна абонемента на разовий дозволяється виключно до закінчення строку його дії при оплаті послуг з переоформлення абонементу (вартість переоформлення згідно тарифів, уточнюйте у адмінітратора), за умови що використане лише одне заняття. 
Адміністрація залишає за собою право встановлювати святкові - вихідні дні. Як правило в СК ДРАЙВ є лише 3 вихідні дні на рік: 1 січня (Новий Рік), 7 січня (Різдво) і перший день Великодня. 
Особисті речі (спортивну форму, взуття, предмети гігієни) залишати в шафках після тренувань заборонено. 
За збереження залишених після тренування речей адміністрація відповідальності не несе. 
Клієнтові дозволяється тренуватися в будь-яких спортклубах ДРАЙВ по одному абонементу, якщо він є мережевим. Абонементи (прості, спеціальні чи акційні), які містять додаткові умови їх використання - використовуються після ознайомлення клієнта до або під час їх придбання.
Після закінчення виконання вправи кожен клієнт зобов'язаний повернути інвентар на місце. 
Забороняється перебувати в тренувальних зонах у верхньому одязі і вуличному взутті, займатися в у відкритому взутті і босоніж, з оголеним торсом. 
У межах ресепшену та прикасовій зоні клієнтам забороняється: переодягатися, залишати особисті речі, відпочивати, приймати їжу. Забороняється виносити майно за межі клубу (кримінальна відповідальність). 
На території спортклубу клієнтам забороняється: продавати або пропонувати іншим клієнтам спортивне харчування, добавки, фармакологічні (в тому числі заборонені) препарати, надавати іншим клієнтам платні послуги інструктора/тренера, складати платні програми, дієти. 
При псуванні або втраті майна, клієнт зобов'язаний відшкодувати повну вартість нанесеного збитку. При необережному поводженні з майном (кидання гантель або млинців на підлогу), якщо це не призвело до псування майна, адміністрація клубу має право достроково припинити надання послуг клієнту. 
Адміністрація має право відмовити у наданні оплачених послуг клієнту, якщо той перебуває в нетверезому стані, порушує правила користування абонементом, заважає проведенню тренувань і заподіює незручності, порушує ці правила. 
Розмовляти по телефону і вживати їжу чи жувати жувальну гумку в тренувальній зоні - забороняється. 
Відповідальність за своє здоров'я і загальний фізичний стан на тренуванні несе клієнт. При наявності захворювань чи фізичних вад клієнт зобов'язаний надати дозвіл лікаря на відвідування тренувань. Будь-які захворювання, несучі за собою погіршення самопочуття клієнта під час тренування, не є предметом відповідальності адміністрації клубу. 
Використання будь-якого спортивного обладнання та будь-які фізичні вправи можуть спричинити за собою отримання травм. Клієнт бере на себе повну і самостійну відповідальність за отримання будь-якого виду ушкоджень, від яких він може постраждати фізично або морально. Клієнт погоджується, що спортивний клуб не несе відповідальності за пошкодження, які можуть бути отримані ним в процесі тренування.