Назад к списку

Драйв 1.0: Переїзд на БАМ

 Мережа фітнес-клубів ДРАЙВ поспішає порадувати шанувальників якісного і доступного фітнесу гарною новиною: перший клуб мережі, з якого і почалася її історія, чекає глобальна перезавантаження. Переїзд клубу ДРАЙВ 1.0 відбудеться вже в жовтні, оновлений клуб розташується за адресою: вул. Сахарова, 10 м. Тернопіль (масив БАМ).Перші 50 щасливчиків зможуть придбати рік або півроку безлімітного фітнесу за найбільшою знижкою - 50% вартості, а персональні тренування за знижкою 30%! 

 Увага, пропозиція обмежена! Забронювати абонемент можна вже зараз за телефоном 097-904-85-08 та на сайті http://sportclub-drive.com/.

 Абонементи, придбані в клубі до переїзду, будуть дійсні і після відкриття за новою адресою. 


 Крім того, в клубі ДРАЙВ 1.0 з моменту переїзду цілий місяць будуть діяти спеціальні пропозиції для постійних клієнтів, з місцем проживання віддаленим від нової дислокації! Дізнайся про свою персональну пропозицію для постійного клієнта!Новий ДРАЙВ 1.0 буде мати чим здивувати своїх клієнтів!

 Його загальна площа стала більшою на 80 кв. м, з високими стелями, більш просторими роздягалками, свіжим ремонтом, кондиціонерами, незмінним професійним обладнанням і спеціальним гумовим покриттям.