Літня акція СК ДРАЙВ 

Умови придбання: 

  •  Вартість тарифу «Новачок» - лише 200 гривень за 1 місяць. 
  • Кількість занять: 12 на місяць. 
  • Тариф застосовується лише для не зареєстрованих клієнтів СК «ДРАЙВ» або для клієнтів, у яких зареєстроване лише заняття «ТЕСТ-ДРАЙВ». 
  • Термін дії абонементу – до останнього числа календарного місяця не залежно від дати його початку. 
  • Тарифний пакет «Новачок» діє лише на літній період – з 01.06.2018р до 31.08.2018р. 
  • Тариф «Новачок» може використовуватися протягом усього літа 2018 року, якщо між датою закінчення дії абонементу і датою оплати наступного абонемента тарифу "НОВАЧОК" є перерва, що не перевищує 5 днів.
  • Тариф не переноситься, не дарується і не може оплачуватися частинами. Гроші за нього не повертаються, крім випадку, якщо жодне заняття використано не було. 

Читать дальше

Графік роботи на Великдень 2018


- 7 квітня (субота) - скорочений до 17:00 год.

 - 8 квітня (неділя - Пасха) - ВИХІДНИЙ! 

- з 9 квітня - працюємо згідно робочого графіку 


Бажаємо Вам добре відпочити і набратися сил для нових звершень!


Завжди Ваш -  ДРАЙВ ;)

Читать дальше

 Оновлення професійна бігова доріжка 💪

 Оновлення в спортклубі Драйв 2.0  професійна бігова доріжка Precor


Приємного Вам кардіо!

Читать дальше

Спортивні секції для дітей в Тернополі

Це ніщо інше, як ще одна програма з фітнесу, яка приділяє достатню увагу тренуванні м'язів з використанням ваги власного тіла і різного фітнес обладнання. Програма групових тренувань для дітей була спеціально розроблена для дітей і підлітків, щоб робити їх тренування веселими і захоплюючими. Вона призначена для підтримки здоров'я і хорошого фізичного стану організму, орієнтована на розвиток конкретних потреб (неврологічних, когнітивних, моторних), а також допомагає розвивати любов до спорту. Один з головних результатів програми - ваші діти будуть фізично розвинені на високому рівні. Вони будуть підготовлені до будь-якої секції, навчаться технічно правильно виконувати будь-яку фізичну вправу. Діти матимуть правильну осанку, стануть менш схильні до різних травм, вироблять міцний імунітет. 

Читать дальше

Кросфіт в Тернополі 

Одне тренування в ДРАЙВ 2.0 з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла!Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі!

Кросфіт чудово вписується в будь-який, найбільш завантажений графік, дозволяючи тренуватися і прогресувати у зручний час! Кросфіт незамінний для тих, хто хоче знайти по-справжньому функціональну форму, стати до дідька сильним, пекельно витривалим, а найголовніше, отримувати прилив ЕНЕРГІЇ та життєвого тонусу ПОСТІЙНО! 

Гармонія фізичного розвитку, різнобічна підготовка, здатність максимально ефективно виконати будь-яке поставлене завдання - ось що вимагає від нас життя! І не даремно в XXI столітті це стає модним!Кросфіт будується на чотирьох базових принципах.

Читать дальше