Чорна п'ятниця в спортклубах ДРАЙВ

Чорна п'ятниця в спортивних клубах ДРАЙВ - це остання можливість придбати за півціни абонементи, і отримувати максимум від фітнесу півроку або цілий рік! 

Поспішай з 23 по 26 листопада отримати знижку  до 2400 гривень на безлімітні абонементи або знижки до 2340 гривень на персональні тренування!

Чекаємо тебе з хорошим настроєм на Сахарова, 10 або Тролейбусній, 9в або Злуки, 45.

Читать дальше

Оновлення мережі СК Драйв

Ми раді повідомити Вам, що до нашої мережі клубів ДРАЙВ приєднується ще один вже діючий в Тернополі спортивний клуб - це колишній ГОЛДЕН ЖИМ, що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Злуки, 45. 


Процес входження залу до мережі відбуватиметься поступово, як і стандарти обслуговування клієнтів ДРАЙВ.

Що це означає для діючих клієнтів?


- тарифи клубу залишаються незмінними, але стають уніфікованими і персональними (без карток). Тобто по одному абонементу не можна приходити кільком особам. 

- розширюються можливості для клієнтів - знімаються усі заборони і обмеження ваги для занять на професійному (не домашньому) обладнанні, які діяли в клубі раніше. 

- З'являються додаткові групові заняття на фітнес напрямки, дитячі заняття і персональна робота з тренером. 

- вводяться безлімітні абонементи. 

- вводяться бонусні бали, які можна обміняти на безкоштовні абонементи або програми, так само як і у інших клубах ДРАЙВ. 

- Почнеться поставка спортивного харчування і добавок, які можна буде придбати одразу в клубі, не відвідуючи магазини спортивного харчування. 

- і головне - після деяких організаційно-технічних змін - ми розпочнемо оновлювати цей великий 600-метровий клуб - від туалетів і роздягалок і до самого обладнання. 

Ви, наші клієнти, завжди заслуговуєте найкращого! 

 

З повагою, завжди Ваша команда ДРАЙВ 😎

Читать дальше

Драйв 1.0: Переїзд на БАМ

 Мережа фітнес-клубів ДРАЙВ поспішає порадувати шанувальників якісного і доступного фітнесу гарною новиною: перший клуб мережі, з якого і почалася її історія, чекає глобальна перезавантаження. Переїзд клубу ДРАЙВ 1.0 відбудеться вже в жовтні, оновлений клуб розташується за адресою: вул. Сахарова, 10 м. Тернопіль (масив БАМ).Перші 50 щасливчиків зможуть придбати рік або півроку безлімітного фітнесу за найбільшою знижкою - 50% вартості, а персональні тренування за знижкою 30%! 

 Увага, пропозиція обмежена! Забронювати абонемент можна вже зараз за телефоном 097-904-85-08 та на сайті http://sportclub-drive.com/.

 Абонементи, придбані в клубі до переїзду, будуть дійсні і після відкриття за новою адресою. 


 Крім того, в клубі ДРАЙВ 1.0 з моменту переїзду цілий місяць будуть діяти спеціальні пропозиції для постійних клієнтів, з місцем проживання віддаленим від нової дислокації! Дізнайся про свою персональну пропозицію для постійного клієнта!Новий ДРАЙВ 1.0 буде мати чим здивувати своїх клієнтів!

 Його загальна площа стала більшою на 80 кв. м, з високими стелями, більш просторими роздягалками, свіжим ремонтом, кондиціонерами, незмінним професійним обладнанням і спеціальним гумовим покриттям.

Читать дальше

Літня акція СК ДРАЙВ 

Умови придбання: 

  •  Вартість тарифу «Новачок» - лише 200 гривень за 1 місяць. 
  • Кількість занять: 12 на місяць. 
  • Тариф застосовується лише для не зареєстрованих клієнтів СК «ДРАЙВ» або для клієнтів, у яких зареєстроване лише заняття «ТЕСТ-ДРАЙВ». 
  • Термін дії абонементу – до останнього числа календарного місяця не залежно від дати його початку. 
  • Тарифний пакет «Новачок» діє лише на літній період – з 01.06.2018р до 31.08.2018р. 
  • Тариф «Новачок» може використовуватися протягом усього літа 2018 року, якщо між датою закінчення дії абонементу і датою оплати наступного абонемента тарифу "НОВАЧОК" є перерва, що не перевищує 5 днів.
  • Тариф не переноситься, не дарується і не може оплачуватися частинами. Гроші за нього не повертаються, крім випадку, якщо жодне заняття використано не було. 

Читать дальше

Графік роботи на Великдень 2018


- 7 квітня (субота) - скорочений до 17:00 год.

 - 8 квітня (неділя - Пасха) - ВИХІДНИЙ! 

- з 9 квітня - працюємо згідно робочого графіку 


Бажаємо Вам добре відпочити і набратися сил для нових звершень!


Завжди Ваш -  ДРАЙВ ;)

Читать дальше

 Оновлення професійна бігова доріжка 💪

 Оновлення в спортклубі Драйв 2.0  професійна бігова доріжка Precor


Приємного Вам кардіо!

Читать дальше

Спортивні секції для дітей в Тернополі

Це ніщо інше, як ще одна програма з фітнесу, яка приділяє достатню увагу тренуванні м'язів з використанням ваги власного тіла і різного фітнес обладнання. Програма групових тренувань для дітей була спеціально розроблена для дітей і підлітків, щоб робити їх тренування веселими і захоплюючими. Вона призначена для підтримки здоров'я і хорошого фізичного стану організму, орієнтована на розвиток конкретних потреб (неврологічних, когнітивних, моторних), а також допомагає розвивати любов до спорту. Один з головних результатів програми - ваші діти будуть фізично розвинені на високому рівні. Вони будуть підготовлені до будь-якої секції, навчаться технічно правильно виконувати будь-яку фізичну вправу. Діти матимуть правильну осанку, стануть менш схильні до різних травм, вироблять міцний імунітет. 

Читать дальше

Кросфіт в Тернополі 

Одне тренування в ДРАЙВ 2.0 з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла!Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі!

Кросфіт чудово вписується в будь-який, найбільш завантажений графік, дозволяючи тренуватися і прогресувати у зручний час! Кросфіт незамінний для тих, хто хоче знайти по-справжньому функціональну форму, стати до дідька сильним, пекельно витривалим, а найголовніше, отримувати прилив ЕНЕРГІЇ та життєвого тонусу ПОСТІЙНО! 

Гармонія фізичного розвитку, різнобічна підготовка, здатність максимально ефективно виконати будь-яке поставлене завдання - ось що вимагає від нас життя! І не даремно в XXI столітті це стає модним!Кросфіт будується на чотирьох базових принципах.

Читать дальше