Персональні тренування

Персональний тренер — це +100% до результату!

Для кого  це потрібно?

Всім хто хоче досягти видимих результатів в рази швидше, ніж їх побратими по залу. Ми гарантуємо швидкі результати кожному хто хоча б на 95% виконає прості і доступні алгоритми дій.
Всім, хто розуміє, що банка протеїну ніколи не замінить вам персонального тренера, хоча і вартість їх на місяць фактично однакова. 
Атлетів і атлеток, які досягли певних результатів, але довгий час не можуть покращити свою форму.
Для корекції тіла і усунення недорозвиненості окремих груп м'язів. 
Для осіб з проблемами опорно-рухового апарату, зокрема після травм тазово-бедренних, колінних, ліктьових суглобів, 1-х стадій кіфозів, лордозів, сколіозів. 
Для всіх, кому ліньки кілька років помилятися, вивчати непотрібну йому літературу, випробовувати своє здоров'я, нерви і гроші, замість того, щоб виконувати програму та отримувати результати від роботи. 
Заняття з персональним тренером відрізняються від самостійних тренувань насамперед результатом. Просто потрібно спробувати і відчути різницю! Персональний тренер - це ваш мотиватор, 100% гарантія досягнення мети, ваше здоров'я і безпека!
Драйв 2.0 тренер Віталій

Обработка видео...

Тренери спортивних клубів Драйв Тернопіль

Обработка видео...

КРОСФІТ

Crossfit - це вид фітнесу, створений Грегом Глассманом. Це програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю. Програма складається з так званих «Тренувань дня» (Workout of the Day) - або просто WOD. 

 
CrossFit Commercial: AthleteEGO CrossFit

Обработка видео...

Crossfit Medford

Обработка видео...

Одне тренування з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла! Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі! 
CrossFit - це тренування з чергуванням інтервалів з високої і низької інтенсивності. Тренування дозволяє спалювати велику кількість жиру, без втрати м'язової маси, формує витривалість, змушує працювати в посиленому режимі всі системи організму, формує м'язи, нарощує силу, швидкість, координацію і баланс. 
Цей напрямок підходить тим, у кого немає часу на 4-5 повноцінних тренувань в тиждень і хто хоче домогтися ефекту "3 в 1". Тут, як в телевізійній рекламі, ви разом отримаєте аеробне і силове навантаження, а також відмінно опрацюєте м'язи. 

Що Ви отримаєте

Повний тренерський супровід! 
 ⇒ Підходить для новачків і досвідчених атлетів. 
Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, сила, витривалість, швидкість. 
Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 
Зручний графік тренувань.
Фітнес групи
Більшість власниць ідеальної фігури дружать з фітнесом. Природа рідко буває щедра, і надарувавши людину якимсь таланом, вона не завжди дарує йому і ефектну зовнішність. Подивіться на голлівудських зірок. Стрункість, підтягнутість, точені фігурки – все це результати занять спортом і фітнесом. Правильно складена програма тренувань у поєднанні з грамотно підібраним раціоном можуть вирішити найрізноманітніші проблеми. Все залежить від мети, і якщо ви вирішите «будувати» своє тіло, то фітнес – найкращий помічник. У великому сімействі фітнесу є різні види тренувань і можна просто підсушити м’язи, а можна і підкачати їх, або ж прибрати жирок з талії і стегон, виправити форму ніг.
Наші тренери чекають Вас!

Що Ви отримаєте

Повний тренерський супровід! 
 ⇒ Підходить для новачків і досвідчених атлетів. 
Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, витривалість і багато драйву (+ позитивні емоції)! 
Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 
Зручний графік тренувань. 

Центр здорового розвитку дітей

Команда досвідчених спортсменів в ДРАЙВ 1.0 пропонує обрати для своїх дітей розуміючих та кваліфікованих тренерів на напрямки:
 • оздоровча гімнастика для дітей від 3 до 6 років
 • акробатика для дітей та підлітків (різні вікові групи)
 • денс фітнес (різні вікові групи від 3 до 16 років)
 • боді балет (10-16) років
 • танцювальна форма фітнес уроків з елементами балету для підтримки гарної форми, хребта, гнучкості та пластичності
 • пілатес (різні вікові групи від 7 до 16 років)
 • бодікомбат (10-16) заняття фітнес з поєднанням елементів східних єдиноборств
 • аеробіка фітнес для вагітних
 • пакет "Оздоровлення для підлітків" (консультація психолога і дієтолога,індивідуально підібрана програма занять з фітнесу)
 • консультації висококваліфікованого психолога
 • консультації досвідченого лікаря-дієтолога
 • семінари, тренінги для батьків на теми з виховання дітей

Що Ви отримаєте:

Фітнес-ефект. Навантаження на тренуваннях інтенсивне, тому ефект аналогічний тому, який з'являється при заняттях фітнесом; 
Корекція фігури. У танці беруть участь практично всі групи м'язів, що веде до формування красивого рельєфу; 
Уміння управляти своїм тілом. Формується вміння володіти тілом, тримати спину і красиво ходити, з'являється спритність і почуття балансу; 
Поліпшення здоров'я. Танець і всі виконувані вправи поліпшують постачання тканин кров'ю, зміцнює суглоби, тонізує мускулатуру, нормалізує роботу судин; 
Боротьба зі стресом і депресією. Поряд зі зняттям напруги розслабляється і нервова система, налагоджується сон, зникає безсоння, підвищується настрій і працездатність.