Команда професіоналів
Швидкі результати
Гнучкий підхід
Персональні тренування

Персональний тренер — це +100% до результату!

Для кого  це потрібно?

Всім хто хоче досягти видимих результатів в рази швидше, ніж їх побратими по залу. Ми гарантуємо швидкі результати кожному хто хоча б на 95% виконає прості і доступні алгоритми дій.

Всім, хто розуміє, що банка протеїну ніколи не замінить вам персонального тренера, хоча і вартість їх на місяць фактично однакова. 

Атлетів і атлеток, які досягли певних результатів, але довгий час не можуть покращити свою форму.

Для корекції тіла і усунення недорозвиненості окремих груп м'язів. 

Для осіб з проблемами опорно-рухового апарату, зокрема після травм тазово-бедренних, колінних, ліктьових суглобів, 1-х стадій кіфозів, лордозів, сколіозів. 

Для всіх, кому ліньки кілька років помилятися, вивчати непотрібну йому літературу, випробовувати своє здоров'я, нерви і гроші, замість того, щоб виконувати програму та отримувати результати від роботи. 

Заняття з персональним тренером відрізняються від самостійних тренувань насамперед результатом. Просто потрібно спробувати і відчути різницю! Персональний тренер - це ваш мотиватор, 100% гарантія досягнення мети, ваше здоров'я і безпека!

Персональні тренування в Тернополі безкоштовно!

Обработка видео...

 КОМУ НЕ ВАРТО БРАТИ ПЕРСОНАЛЬНОГО ТРЕНЕРА?

Тим, хто не готовий працювати і викладатися в залі. Якщо ви не готові терпіти дискомфорт в м'язах, тимчасові перепади енергетики організму, біль і піт на тренуванні - не тратьте гроші. 

 Тим, хто не готовий регулярно відвідувати зал і правильно харчуватися. Якщо ви думаєте, що заплатили гроші, а тренер замість вас буде правильно їсти і качатися - не тратьте його час. 

Тим, хто не хоче мати наставника або має надзвичайно багато часу, щоб вчитися на власних помилках. Якщо вам не шкода власного часу і ви готові роками йти до результату, а не отримати його в рази швидше - тренуйтеся самостійно. 

Тим, для кого персональний тренер - додаток до статусу його VIP персони. Якщо ви думаєте, що ваш персональний тренер призначений для того, щоб тримати вашу мобілу, витирати піт зі спини, складати після вас бліни/гантелі чи розповідати анекдоти (щоб не було сумно) - не звертайтеся і вам не відмовлять. 

Будемо раді бачити Вас на найбільш продуктивних тренуваннях в Драйві. 

КРОСФІТ

Crossfit - це вид фітнесу, створений Грегом Глассманом. Це програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю. Програма складається з так званих «Тренувань дня» (Workout of the Day) - або просто WOD. 

 
Групові заняття Тернопіль кросфіт

Обработка видео...

Кросфіт Тернопіль спортклуб Драйв

Обработка видео...

Одне тренування з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла! Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі! 

CrossFit - це тренування з чергуванням інтервалів з високої і низької інтенсивності. Тренування дозволяє спалювати велику кількість жиру, без втрати м'язової маси, формує витривалість, змушує працювати в посиленому режимі всі системи організму, формує м'язи, нарощує силу, швидкість, координацію і баланс. 

Цей напрямок підходить тим, у кого немає часу на 4-5 повноцінних тренувань в тиждень і хто хоче домогтися ефекту "3 в 1". Тут, як в телевізійній рекламі, ви разом отримаєте аеробне і силове навантаження, а також відмінно опрацюєте м'язи. 

Що Ви отримаєте

Повний тренерський супровід! 

 ⇒ Підходить для новачків і досвідчених атлетів. 

Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, сила. 

Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 

Зручний графік тренувань. 

Фітнес

Більшість власниць ідеальної фігури дружать з фітнесом. Природа рідко буває щедра, і надарувавши людину якимсь таланом, вона не завжди дарує йому і ефектну зовнішність. Подивіться на голлівудських зірок. Стрункість, підтягнутість, точені фігурки – все це результати занять спортом і фітнесом. Правильно складена програма тренувань у поєднанні з грамотно підібраним раціоном можуть вирішити найрізноманітніші проблеми. Все залежить від мети, і якщо ви вирішите «будувати» своє тіло, то фітнес – найкращий помічник. У великому сімействі фітнесу є різні види тренувань і можна просто підсушити м’язи, а можна і підкачати їх, або ж прибрати жирок з талії і стегон, виправити форму ніг.

Наші тренери чекають Вас!

Що Ви отримаєте

Повний тренерський супровід! 

 ⇒ Підходить для новачків і досвідчених атлетів. 

Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, витривалість і багато драйву (+ позитивні емоції)! 

Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 

Зручний графік тренувань. 

ПІДЛІТКОВІ ГРУПИ

Це ніщо інше, як ще одна програма з фітнесу, яка приділяє достатню увагу тренуванні м'язів з використанням ваги власного тіла і різного фітнес обладнання. Програма групових тренувань для дітей була спеціально розроблена для дітей і підлітків, щоб робити їх тренування веселими і захоплюючими. Вона призначена для підтримки здоров'я і хорошого фізичного стану організму, орієнтована на розвиток конкретних потреб (неврологічних, когнітивних, моторних), а також допомагає розвивати любов до спорту. 

Один з головних результатів програми - ваші діти будуть фізично розвинені на високому рівні. Вони будуть підготовлені до будь-якої секції, навчаться технічно правильно виконувати будь-яку фізичну вправу. Діти матимуть правильну осанку, стануть менш схильні до різних травм, вироблять міцний імунітет.

Вік для занять від 11 до 16 років.

Що отримає дитина:

✔ розвиток фізичної сили; 

✔ поліпшення імунітету; 

✔ розвиток координації; 

✔ розвиток спритності; 

✔ постановка осанки; 

✔ правильне технічне виконання вправ; 

✔ навчання основам правильного харчування.

Графік групових занять ДРАЙВ

Графік групових тренувань.pdf

Скачати графік для всіх клубів мережі ДРАЙВ

Перейти