Персональні тренування

Персональний тренер — це +100% до результату!

Для кого  це потрібно?

Всім хто хоче досягти видимих результатів в рази швидше, ніж їх побратими по залу. Ми гарантуємо швидкі результати кожному хто хоча б на 95% виконає прості і доступні алгоритми дій.
Всім, хто розуміє, що банка протеїну ніколи не замінить вам персонального тренера, хоча і вартість їх на місяць фактично однакова. 
Атлетів і атлеток, які досягли певних результатів, але довгий час не можуть покращити свою форму.
Для корекції тіла і усунення недорозвиненості окремих груп м'язів. 
Для осіб з проблемами опорно-рухового апарату, зокрема після травм тазово-бедренних, колінних, ліктьових суглобів, 1-х стадій кіфозів, лордозів, сколіозів. 
Для всіх, кому ліньки кілька років помилятися, вивчати непотрібну йому літературу, випробовувати своє здоров'я, нерви і гроші, замість того, щоб виконувати програму та отримувати результати від роботи. 
Заняття з персональним тренером відрізняються від самостійних тренувань насамперед результатом. Просто потрібно спробувати і відчути різницю! Персональний тренер - це ваш мотиватор, 100% гарантія досягнення мети, ваше здоров'я і безпека!
Персональні тренування в ДРАЙВ 1.0

Обработка видео...

Тренери спортивних клубів Драйв Тернопіль

Обработка видео...

Драйв 2.0 тренер Віталій

Обработка видео...

Персональні тренування Тернопіль Драйв 2.0

Обработка видео...

 КОМУ НЕ ВАРТО БРАТИ ПЕРСОНАЛЬНОГО ТРЕНЕРА?

Тим, хто не готовий працювати і викладатися в залі. Якщо ви не готові терпіти дискомфорт в м'язах, тимчасові перепади енергетики організму, біль і піт на тренуванні - не тратьте гроші. 
 Тим, хто не готовий регулярно відвідувати зал і правильно харчуватися. Якщо ви думаєте, що заплатили гроші, а тренер замість вас буде правильно їсти і качатися - не тратьте його час. 
Тим, хто не хоче мати наставника або має надзвичайно багато часу, щоб вчитися на власних помилках. Якщо вам не шкода власного часу і ви готові роками йти до результату, а не отримати його в рази швидше - тренуйтеся самостійно. 
Тим, для кого персональний тренер - додаток до статусу його VIP персони. Якщо ви думаєте, що ваш персональний тренер призначений для того, щоб тримати вашу мобілу, витирати піт зі спини, складати після вас бліни/гантелі чи розповідати анекдоти (щоб не було сумно) - не звертайтеся і вам не відмовлять. 
Будемо раді бачити Вас на найбільш продуктивних тренуваннях в Драйві. 
КРОСФІТ

Crossfit - це вид фітнесу, створений Грегом Глассманом. Це програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю. Програма складається з так званих «Тренувань дня» (Workout of the Day) - або просто WOD. 

 
CrossFit Commercial: AthleteEGO CrossFit

Обработка видео...

Crossfit Medford

Обработка видео...

Одне тренування з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла! Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі! 
CrossFit - це тренування з чергуванням інтервалів з високої і низької інтенсивності. Тренування дозволяє спалювати велику кількість жиру, без втрати м'язової маси, формує витривалість, змушує працювати в посиленому режимі всі системи організму, формує м'язи, нарощує силу, швидкість, координацію і баланс. 
Цей напрямок підходить тим, у кого немає часу на 4-5 повноцінних тренувань в тиждень і хто хоче домогтися ефекту "3 в 1". Тут, як в телевізійній рекламі, ви разом отримаєте аеробне і силове навантаження, а також відмінно опрацюєте м'язи. 

Що Ви отримаєте

Повний тренерський супровід! 
 ⇒ Підходить для новачків і досвідчених атлетів. 
Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, сила, витривалість, швидкість. 
Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 
Зручний графік тренувань.
Фітнес
Більшість власниць ідеальної фігури дружать з фітнесом. Природа рідко буває щедра, і надарувавши людину якимсь таланом, вона не завжди дарує йому і ефектну зовнішність. Подивіться на голлівудських зірок. Стрункість, підтягнутість, точені фігурки – все це результати занять спортом і фітнесом. Правильно складена програма тренувань у поєднанні з грамотно підібраним раціоном можуть вирішити найрізноманітніші проблеми. Все залежить від мети, і якщо ви вирішите «будувати» своє тіло, то фітнес – найкращий помічник. У великому сімействі фітнесу є різні види тренувань і можна просто підсушити м’язи, а можна і підкачати їх, або ж прибрати жирок з талії і стегон, виправити форму ніг.
Наші тренери чекають Вас!

Що Ви отримаєте

Повний тренерський супровід! 
 ⇒ Підходить для новачків і досвідчених атлетів. 
Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, витривалість і багато драйву (+ позитивні емоції)! 
Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 
Зручний графік тренувань. 

СТРИП-ПЛАСТИКА

Стрип-пластика - це танцювальний урок, побудований на плавних, граціозних рухах. Відвідуючи тренування по цьому напрямку, ви відчуєте всю користь фітнесу і танцю.
Зовсім не обов'язково мати будь-які танцювальні навички. Стрип-пластика цілком підходить для початківців танцюристів, буквально рівня «з нуля». Вам не варто переживати про те, що заняття будуть занадто складні. Уроки стрип-пластики для новачків починаються з базових рухів, елементи йдуть від простого до складного.
Елементи Pole dance поєднають акробатичні елементи з плавним танцем біля пілону та стриптиз в унікальний, захопливий і еротичний вид танцю.

Що Ви отримаєте:

Фітнес-ефект. Навантаження на тренуваннях інтенсивне, тому ефект аналогічний тому, який з'являється при заняттях фітнесом; 
Корекція фігури. У танці беруть участь практично всі групи м'язів, що веде до формування красивого рельєфу; 
Уміння управляти своїм тілом. Формується вміння володіти тілом, тримати спину і красиво ходити, з'являється спритність і почуття балансу; 
Поліпшення здоров'я. Танець і всі виконувані вправи поліпшують постачання тканин кров'ю, зміцнює суглоби, тонізує мускулатуру, нормалізує роботу судин; 
Боротьба зі стресом і депресією. Поряд зі зняттям напруги розслабляється і нервова система, налагоджується сон, зникає безсоння, підвищується настрій і працездатність.