ПРАВИЛА СПОРТКЛУБУ


1. Абонемент на відвідування тренувань діє визначений строк. При закінченні терміну абонементу він вважається закритим.

2. Оплата (за одне тренування або строковий Абонемент) проводиться виключно перед заняттям.

3. Перед початком кожного тренування клієнт зобов'язаний зареєструватися.

4. Мінімальна оплата - за 1 тренування.

5. Абонемент включає в себе обмежену або необмежену кількість занять та діє на виключно для однієї особи.

6. Пропущені з власної вини тренування не переносяться.

7. Оплачений абонемент може бути повернений при умові його невикористання.

8. Заміна абонемента на разовий дозволяється виключно до закінчення строку його дії при оплаті послуг з переоформлення абонементу.

9. Адміністрація залишає за собою право встановлювати святкові - вихідні дні. Як правило в СК ДРАЙВ є лише 2 вихідні дні на рік: 1 січня (Новий Рік) і перший день Великодня.

10. Особисті речі (спортивну форму, взуття, предмети гігієни) залишати в шафках після тренувань заборонено. За збереження залишених після тренування речей адміністрація відповідальності не несе.

11. Клієнтам дозволяється тренуватися в будь-яких спортклубах ДРАЙВ по одному абонементу.

12. Після закінчення виконання вправи кожен клієнт зобов'язаний повернути інвентар на місце.

13. Забороняється перебувати в тренувальних зонах у верхньому одязі і вуличному взутті, займатися в у відкритому взутті і босоніж, з оголеним торсом.

14. У межах ресепшену та прикасовій зоні клієнтам забороняється: переодягатися, залишати особисті речі, відпочивати, приймати їжу. Забороняється виносити майно за межі клубу (кримінальна відповідальність).

15. На території спортклубу клієнтам забороняється:

* продавати або пропонувати іншим клієнтам спортивне харчування, добавки, фармакологічні (в тому числі заборонені) препарати.

* надавати іншим клієнтам платні послуги інструктора/тренера, складати платні програми, дієти.

16. При псуванні або втраті майна, клієнт зобов'язаний відшкодувати повну вартість нанесеного збитку. При необережному поводженні з майном (кидання гантель або млинців на підлогу), якщо це не призвело до псування майна, адміністрація клубу має право скоротити абонемент в якості штрафу на 5 днів.

17. Адміністрація має право відмовити у наданні послуг клієнту, якщо той перебуває в нетверезому стані, порушує правила користування абонементом, заважає проведенню тренувань і заподіює незручності, порушує ці правила.

18. Розмовляти по телефону і вживати їжу чи жувати жувальну гумку в тренувальній зоні - забороняється.

19. Відповідальність за своє здоров'я і загальний фізичний стан на тренуванні несе клієнт. При наявності захворювань чи фізичних вад клієнт зобов'язаний надати дозвіл лікаря на відвідування тренувань. Будь-які захворювання, несучі за собою погіршення самопочуття клієнта під час тренування, не є предметом відповідальності адміністрації клубу.

20. Використання будь-якого спортивного обладнання та будь-які фізичні вправи можуть спричинити за собою отримання травм. Клієнт бере на себе повну і самостійну відповідальність за отримання будь-якого виду ушкоджень, від яких він може постраждати фізично або морально. Клієнт погоджується, що спортивний клуб не несе відповідальності за пошкодження, які можуть бути отримані ним в процесі тренування.

Шановні клієнти, дотримуючись встановлених правил, нам усім буде легше і комфортніше працювати! Дякуємо за розуміння!