20:24

  • Nati
  • 08.05.2017
  • ( 0 )
  • 109
  • 0.0/0

Система Табата для спалювання жирів: швидко і ефективно
Система Табата - це найефективніший метод спопелити жир і збільшити ваші функціональні можливості.Не важливо, де ви знаходитеся, яке обладнання є у вашому розпорядженні - варіанти тренування по системі Табата, які я вам запропоную, різноманітні і включають в якості робочих інструментів штанги, гантелі або ваша власна вага. Вибирати зброю належить вам.
Але спочатку розберемося - що ж таке система Табата?
Якщо ви ще не в курсі, що таке інтервальні тренування по системі Табата, то знайте, що це високоинтенсивний інтервальний протокол тренування, спочатку створений японським дослідником доктором Ізумі Табата.
Кожен інтервал Табата складається з 20 секунд високоінтенсивного (виконуваного щосили) вправи, за яким слід 10-секундний відпочинок. Поспіль повторюються 8 інтервалів. Таким чином, загальна тривалість циклу складає всього 4 хвилини. Чотири хвилини, і ви вільні.
Систему Табата легко зрозуміти, але по ній не легко працювати. Багато хто не витримує повних чотирьох хвилин, а ті, хто їх витримують, в результаті часто закінчують цикл під час декількох перших тренувань.
Ось чому необхідно поступово збільшувати навантаження на тренуваннях по системі Табата. Як то кажуть, з прогресією навантаження або без неї, але якщо ви хочете використовувати систему Табата успішно, вам треба налаштовуватися на важку роботу!
У випадку з системою Табата майже немає різниці між спаленням жиру і загальнорозвиваючу тренуванням для прискорення метаболізму - і та, і інша тренування повинні бути дуже інтенсивними за своєю природою і вимагають повної самовіддачі.
Єдине, що їх відрізняє, це супутнє їм харчування. Ви можете покращувати свою витривалість без якоїсь спеціальної дієти, а для спалювання жирів ті ж тренування повинні супроводжуватися дотриманням відповідної дієти.
Використання декількох вправ в більшій мірі стимулює метаболізм, тому що задіюється більше м'язів. Простіше кажучи, працює більше груп м'язів, а значить, витрачається більше енергії, що призводить до більш швидкому жиросжиганию. Виконання одного і того ж вправи 8 підходів за 4 хвилини - це нудно. Тренування за системою Табата і так брутальна, навіщо ж робити її ще й монотонної? Коли варто використовувати тренування Табата.
Для жиросжиспалювання: ви можете проводити тренування Табата до трьох разів на тиждень, але в той же час ви можете робити по кілька інтервалів Табата за одне тренування.
Пам'ятайте, що Табата потрібно робити ПІСЛЯ силового тренування, щоб у вас була енергія для підтримки вашої поточної сили і м'язової маси.
ДЛЯ РОЗВИТКУ функціональних МОЖЛИВОСТЕЙ: ви можете використовувати інтервали Табата безпосередньо під час ваших тренувань, перед, під час, або після силових тренувань.
У більшості видів спорту (американський футбол, ММА і т.д.) часто потрібно вичавлювати з себе всі можливі сили, мати можливість до ривків протягом усього виступу, навіть якщо ви втомилися. Тому поєднавши роботу на силу і на розвиток функціоналки, ви якраз можете підготуватися до таких ситуацій. Це особливо важливо для бійців ММА і інших видів єдиноборств.
Прогресія навантажень в системі Табата.
Якщо ви не можете відразу зробити цілий 4-х хвилинний інтервал Табата, потрібно поступово збільшувати свою витривалість.

Всего комментариев: 0
avatar