17:22

  • Nati
  • 22.02.2017
  • ( 0 )
  • 83
  • 0.0/0

Правильне харчування під час накачування кубиків преса

Для швидкого збільшення м'язової маси спереду живота потрібно достатнє надходження білка. Він необхідний для ефективного позбавлення від надлишків жиру, оскільки при травленні і засвоєнні білкових продуктів витрачається маса калорій.

Вуглеводи потрібно їсти після спортивного навантаження, оскільки вони не встигнуть перетворитися в жир, оскільки стомленим м'язам преса потрібне швидке відновлення і енергія для зростання.

Як правильно накачати прес кубиками

В процесі тренувань важливо враховувати, що черевні м'язи досить швидко відновлюються, тому тренувальне навантаження необхідно регулярно видозмінювати.

Тренуватися краще щодня, виконуючи по 15-20 повторів кожної вправи.

Зрозуміло, починаючому фізкультурнику не варто піддаватися занадто великому навантаженні, інакше на наступний день мускулатура почне боліти. Краще поступовість і отримання задоволення від тренувань. Треба дати час втягнутися і трохи потерпіти, не ставлячи мети домогтися рельєфних кубиків за тиждень. Пройде зовсім не багато часу, як заняття спортом почнуть приносити задоволення і покращувати настрій через що виділилися в кров ендорфінів .
Перші тренування можуть складатися з 3-4 вправ, кожна виконувати в три підходи. Поступово кількість повторень можна збільшувати, довівши до рекомендованих 15-20.

Щоб рельєф черевної мускулатури постійно збільшувався, потрібно тренувати верхній і нижній відділи черевних м'язів. Тоді можна очікувати швидкого результату.


Чи можна накачати ідеальні кубики преса за тиждень?
Неважко переконатись, що запропоновані вправи для тренування преса до кубиків в домашніх умовах і не вимагають спеціальних пристосувань, хіба що килимка. Займаючись регулярно і не перетреновуватися, особливо спочатку, скоро вийде наблизитися до наміченого результату.
Зрозуміло, домогтися рельєфного преса за тиждень вдасться небагатьом, особливо коли рівень спортивної підготовки невисокий. М'язова маса росте багато повільніше. Деяким вдається поліпшити фігуру за місяць, іншим потрібно в кілька разів більше часу.

 

 

Всего комментариев: 0
avatar