12:53

  • drive
  • 16.05.2013
  • ( 0 )
  • 2160
  • 5.0/3
У людей, які хочуть схуднути, часто виникає питання:
«Я їм мало, та я взагалі практично нічого не їм, чому я все одно не худну?»
Можна припустити, що ми маємо справу з дивом, але давайте спробуємо знайти реальні причини. Я вже говорив на цю тему в інших статтях, але хочу ще раз особливо звернути увагу на це питання.

ЯК ПРАЦЮЄ жирообмін в організмі.
Уявіть, що є банка з маслом і в ній невелика дірочка через яку масло потроху витікає. Mасло яке витікає - це ваша природна витрата енергії на життєдіяльність - жири витрачаються. Періодично ви додаєте в банку нове масло - це ваша їжа.
Якщо додавати масла менше ніж випливає, то поступово обсяг масла буде зменшуватися. Якщо ж наливати масла більше ніж випливає, то обсяг буде збільшуватися. У вашому тілі все відбувається точно так само! Жири - це запаси енергії які організм накопичує з зайвої їжі. Одночасно відбувається постійна витрата енергії на життєдіяльність.
На що витрачається енергія?
На рух, дихання, роботу мозку, роботу серця та інших органів, на синтез нових клітин і тканин, на спорт! Якщо ви витрачаєте більше, а з'їдаєте менше, то організм використовує свої жирові запаси і ви обов'язково худнете. По іншому бути не може!

СКІЛЬКИ ви їсте НАСПРАВДІ
Припустимо, що ви насправді майже нічого не їсте і при цьому товстішаєте, тоді виходить, що жир утворюється з порожнечі, але це суперечить науці і здоровому глузду. Невже ви хочете сказати що ночами відкривається космічний портал і інопланетяни закачують в вас жир і це вони в усьому винні? Насправді ви просто неправильно оцінюєте своє харчування.
Вам здається, що ви їсте мало, але насправді це не так. Візьміть аркуш паперу і протягом тижня точно до дрібниць записуйте все що їсте, тоді ви побачите, звідки береться зайва вага.
Схуднення є результатом правильного харчування! Якщо результату немає, значить ви їсте занадто багато або їсте неправильні продукти.
Ви можете думати все що завгодно, але потрібно дивитися на факти, а факт в тому, що, якщо ви не худнете значить харчуєтеся неправильно і їсте більше ніж потрібно організму. З порожнечі жир не утворюється, він потрапляє в вас тільки через рот і все! Потрібно зрозуміти, що немає ніяких інопланетян, у всякому разі у вас в спальні, ви самі наїдається зайву вагу і коли ви це зрозумієте, то зможете з цим боротися.

Буває, що чоловік їсть дійсно не так вже й багато, але давайте подивимося скільки він рухається? Виявляється, у нього сидяча робота, вдома він теж сидить, в транспорті просто стоїть або сидить ... При такій малорухомості порушується обмін речовин і найголовніше витрата енергії теж дуже маленька. Тому навіть якщо він їсть не так і багато, такий спосіб життя призводить до накопичення жирів.
Спорт - це відмінний спосіб прискорити схуднення, зміцнити м'язи, активувати обмін речовин.
Крім того, можливо ви їсте неправильні продукти, занадто жирні і занадто калорійні.

Що робити щоб схуднути?
Я не закликаю вас повністю відмовлятися від їжі і починати голодувати - це неправильно.
Для здоров'я організму потрібні важливі речовини, які повинні надходити щодня, наприклад вітаміни і білки, інакше ви можете просто захворіти. Ті, хто повністю голодують тривалий час наносять удар по здоров'ю.
Одна крайність - це об'їдатися, забивати своє тіло жиром і товстіти. Інша крайність - це взагалі перестати їсти і худнути за допомогою голоду. Не потрібно впадати в крайності, потрібно просто адекватно оцінити своє харчування, зрозуміти помилки, і почати харчуватися правильно, тоді ви схуднете і будете завжди в гарній стрункій формі.
Правильний спосіб для схуднення та зміцнення здоров'я - це розумна дієта + фізична активність. Це не так вже й складно, потрібно просто визначити свій список продуктів і налагодити свій режим. Правильне харчування - це не означає вічний голод.

Важливо ж не тільки, скільки ви їсте, але і ЩО саме ви їсте. Є продукти якими можна цілком нормально наїдатися, і при цьому вони не містять жирів і в них дуже мало енергії, зате є необхідні речовини вітаміни і білки, значить ви зможете нормально харчуватися і худнути.
«Меню для схуднення» - Це список продуктів який треба повісити на холодильник.
Ну і звичайно ж починайте рухатися! Піднімайте зад з дивана і рухайтеся! Рух це життя!
Я знаю багато людей, які схудли, просто почавши ходити на роботу пішки. Звичайно, не у всіх є така можливість, але шукайте будь-який спосіб щоб рухатися. Фітнес клуб, басейн, пробіжки, лижі, ролики, велосипед, вечірні прогулянки в парку, домашній велотренажер, ранкова зарядка ... 
Спорт зміцнює серце і м'язи, покращує кровообіг, робить вас стрункими, бадьорими і рухливими.
Всего комментариев: 0
avatar