02:55

  • drive
  • 17.11.2011
  • ( 0 )
  • 991
  • 4.0/1
Давайте розберемося - що мається на увазі під словом "натуральний"? Все дуже просто - під ним мається на увазі повна відмова від вживання анаболічних стероїдів, які в свою чергу з одного боку неймовірним чином допомагають набрати м'язову масу, а з іншого руйнують наш організм зсередини. У результаті - зовні Ви будете відмінно виглядати, але внутрішнім органам Ви завдасте серйозної шкоди, яка з плином часу дасть про себе знати. Саме тому багато бодібілдерів намагаються не приймати стероїди, так як їм важливіше за все не тільки набрати м'язи, але і зберегти здоров'я.

Якщо Ви відносите себе до натуральних бодібілдерів, то я дам Вам кілька порад про те як найкращим чином досягти успіху в цій справі:

1 - Запам'ятайте! Бодібілдінг без вживання анаболічних стероїдів безумовно існує, проте він дуже "повільний" і, щоб наростити дійсно відмінну і якісну мускулатуру Вам знадобиться набагато більше часу і сил, ніж тим, хто "сидить" на стероїдах. Ось його основний недолік! Однак, подивіться на це з іншого боку - Займаючись натуральним бодібілдінгом Ви не тільки наберете м'язову масу, але поправите своє здоров'я і зробите собі дійсно якісну мускулатуру, яка не перетвориться у воду після припинення тренувань.

2-Ви повинні уважніше ставитися до своєї дієти, так як саме вона буде грати одну з ключових ролей при побудові відмінних м'язів. Співвідношення білків х жирів х вуглеводів має бути приблизно 20 х 20 х 60%. Але майте на увазі, що кількість білка, необхідна натуральному бодібілдеру на добу має бути 2-3 грама на кілограм власної ваги тіла. Наприклад, якщо Ваша вага 80 кг, то в день для нормального м'язового росту Вам необхідно отримувати приблизно 160-240 грам білка.

3 - Велике значення приділяйте відпочинку і відновленню між тренуваннями, так як Вам знадобиться на порядок більше часу для відновлення, ніж атлетам, які вживають стероїди. Тому не слід йти на чергове тренування, якщо Ви відчуваєте себе втомленим. Дайте собі ще день чи два відпочинку.

4 - Тренування повинні бути короткими, але ефективними, так як через 40 хвилин після початку тренувань наш організм починає посиленими темпами виділяти гормон - кортизол, який руйнує м'язову тканину. А хіба Вам це треба? Звичайно ні!

5-Використання базових вправ і вільних ваг для нарощування м'язів. Саме базові вправи, які виконуються за допомогою вільних ваг найкращим чином допоможуть натуральному бодібілдеру домогтися успіху в будівництві тіла. Це відбувається через те, що вони залучають до роботи величезну кількість м'язів, а чим більше м'язів працює - тим сильніше і більше ми стаємо.

Так що ось вам моя порада - дотримуйтеся даних порад тренінгу і у Вас вийде набрати м'язову масу, хоча, як вже говорилося раніше - На це піде набагато більше часу, ніж при тренуваннях з вживанням стероїдів. Але це того варте ...

Натуральний бодібілдинг на даний момент дуже прогресивний вид спорту і, якщо раніше атлети просто не уявляли свій тренінг без стероїдів, то зараз все більше і більше новачків "залізного спорту" воліють займатися натурально і якісно.
Всего комментариев: 0
avatar