01:07

  • drive
  • 26.02.2012
  • ( 1 )
  • 10130
  • 3.3/7
Перш за все, варто скептично ставиться до розмірів порцій, яку встановлює виробник, адже їх обґрунтованість, найчастіше, викликає сумніви. Деякі фірми рекомендують приймати гейнер від 100 до 350 г на порцію. Погодьтеся, така доза, навіть для середньостатистичного організму - серйозне випробування і навряд чи все це нормально і повністю засвоїться. Швидше за все, більшість «дорогоцінного» продукту просто виведеться з організму разом з сечею і Ви, в буквальному сенсі, спустіть свої гроші в унітаз. А робиться це для того, щоб Ви якомога більше і частіше купували продукцію даних фірм, забезпечуючи їм величезний прибуток.
Але, як приймати гейнер найбільш ефективно?
Оптимальною прийнято вважати порцію в 100-150 г на 300-500 мл рідини. Все це змішується (краще міксерів або шейкером) до отримання однорідної коктейлю і приймається протягом дня наступним чином: 
- Вранці, після сніданку, щоб отримати заряд калорій та енергії;
- за 1-2 години перед тренуванням, щоб отримати запас вуглеводів і амінокислот для максимальної результативності занять;
- безпосередньо після закінчення тренування - основа максимального зростання м'язової маси.
Саме прийом їжі відразу після тренування надзвичайно важливий і гейнер оптимально підходить для заповнення, так званого, «вуглеводного» і «білкового вікна». Також приймати гейнер допускається для підвищення загальної кількості прийомів їжі протягом дня. Може бути доречно для дотримання спортивного режиму у випадку, коли прийом звичайної їжі неможливий з яких-небудь причин. Для набору м'язової маси споживати гейнер потрібно як у дні тренувань, так і в дні відпочинку і відновлення.
У дні тренувань слід пити суміш за годину до занять вагами і через 30 хвилин після.
У дні відпочинку рекомендується пити невеликими порціями між прийомами їжі.
Професіонали рекомендують придбати два види гейнера з високим і низьким вмістом білка і вуглеводів. Перед тренуванням краще пити гейнер з високим вмістом вуглеводів, а після тренування споживати білково-вуглеводну суміш містить в основному протеїн і швидкі вуглеводи. Поєднувати прийом гейнера краще з прийомом глютаміну після тренування. Так само добре поєднати прийом гейнера і креатину. В цьому випадку вуглеводи, що входять до складу гейнера, виконують транспортну функцію для креатину.
Придбати хороший гейнер можна у нашому тренажерному залі.
Всего комментариев: 1
avatar
1 Henni • 01:30, 30.09.2013
That in'ithgss perfect for what I need. Thanks!
avatar