12:56

  • drive
  • 29.01.2014
  • ( 0 )
  • 1026
  • 0.0/0
Фізичне навантаження для БВЧ
Якщо ви хочете прискорити процес жироспалення, треба використовувати тренування в тренажерному залі.
  
УВАГА ПИТАННЯ! Ви будуєте свій тренувальний процес навколо дієти, щоб прискорити результат чи дієту навколо тренувального процесу? Ваші тренування дублюють, посилюють фізіологічні процеси викликані дієтою чи ні? Ви вибираєте фіз. навантаження залежно від плану харчування або як доведеться? Яку в інтернеті знайдете, головне щоб її склав чемпіон, та і піде?
Якщо метою є нарощування м'язової маси, рекомендується підлаштувати дієту до тренувань. Якщо ж важливіше скинути зайвий жир, треба підлаштувати тренування до дієти. Напевно , багато хто навіть не пов'язують ці два процеси. А чого морочитися, стрибай на скакалці під DVD з Джилліан Майклс (вибач Джі), боді-рок і т.д. Один хрін - все для схуднення.
За великим рахунком БВЧ - це маніпуляція вуглеводами і запасом глікогену у вашому організмі, а тому:
- Чим більше глікогену може запасти ваш організм , тим менше вуглеводів перейде в жирове депо.
- Чим більше глікогену запасає ваш організм , тим більше ваші м'язи , а це додаткова витрата калорій.
- Чим більше глікогену запасає ваш організм, тим більше різниця між витратою жиру в без вуглеводні дні і запасом жиру в вуглеводні .
Виходить тренування повинно бути спрямовано на стимуляцію ферментативних систем м'язової тканини, які відповідають за накопичення і використання глікогену в якості енергії, простіше кажучи, ми повинні збільшити здатність організму запасати глікоген. У підсумку від такого тренування ми отримуємо :
- Меншу конвертацію вуглеводів у жирове депо
- Підвищену витрату калорій навіть в період відпочинку
- Прискорення жироспалення за рахунок збільшення різниці між витратами жиру в 1-2 день і запасом в 4- 5 й день.
- Красиві форми, за рахунок гіпертрофії м'язової тканини
Варто відразу обмовитися . Що разом із збільшенням місткості глікогену, збільшується і ваша вага, а це негативно позначається на емоційному самопочутті, начебто худнути намагаємося, а вага росте. Крім цього, багато жінок після відвідування спортзалу роблять висновок, що ноги у них перекачані (це не жарт). Через одну всі говорять, я не хочу силових вправ і тренажерів, я і так перекачала ноги... або руки або ... (вставити ваш варіант).
 
Хоча особисто я жінку з проблемою зайвої ваги і перекачаними НОГАМИ не бачив жодного разу.

А жінок, з проблемою зайвої ваги і жирними НОГАМИ бачу кожен день.
 
Як створюється відчуття що ноги перекачані? Коли ви даєте навантаження на групу м'язів (візьмемо ноги), ваш холодець починає приходити в тонус, тобто він вже не мляво бовтається, а стає пружним. Внаслідок фізичного навантаження, м'язова тканина починає краще запасати поживні речовини, поліпшується приплив крові, поліпшується зв'язок «мозок - м'язи», покращується «нервова» провідність, ви починаєте відчувати свої м'язи. У момент самого тренування виникає ефект пампінгу, тобто тимчасового насичення робочої м'язової групи кров'ю, з причини цього НОГИ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ ВІЗУАЛЬНО, оскільки це найбільша група м'язів, плюс до того, що ви відчуваєте тонус, і відчуваєте як ваші м'язи напружуються, так створюється ілюзія «перекачаних» ніг – те, що по суті своїй є салом накладеним на м’язи в тонусі, багато жінок називають перекачаними ногами, хоча м'яса не додалося ні на грам. Якщо прибрати жир з цих ніг, то насправді це будуть стрункі, сексуальні ніжки, на які ви захочете ще наростити м'язів, оскільки красу тілесних форм створюють м'язові групи.
Останнє, чого варто боятися жінці - це перекачати щось, в силу того, що це не можливо. Скажу вам по секрету, що позбутися від м'язової тканини можна за 2 тижні, так що навіть якщо прилетять гуманоїди і наростять вам м’язові бугри у всіх можливих місцях, за 2 тижні можна все спалити до рівня бухенвальдського дистрофіка.

Отже , принципи правильного тренування для стимуляції ферментативних систем м'язової тканини:
• Велика кількість повторень (15-20 )
• Кругове тренування або спліти з великою кількістю підходів (5-6)
• Для жінок і новачків-чоловіків, опрацювання ВСІХ м'язових груп за ОДНЕ тренування 2-3 рази на тиждень
Коли проводити тренування.

ПЕРШИЙ ДЕНЬ: Його завдання якнайшвидше вичерпати запаси глікогену , відповідно тренування в цей день буде хорошою підмогою, але тому запаси глікогену ще не виснажені і цей день стандартний по своїй ефективності .
ДРУГИЙ ДЕНЬ: Такий же, як і перший. Але тут більшою мірою джерелом енергії почне виступати жирове депо , отже , при тренуваннях в цей день - перемикання на жири відбудеться швидше . Тільки не треба думати що організм дійсно переключається з вуглеводів на жири і назад , насправді постійно використовуються ці два види палива , ми лише розставляємо з вами акценти.
ТРЕТІЙ ДЕНЬ: Прийнято вважати, що раз вуглеводів в цей день багато, значить тренування буде інтенсивною, АЛЕ на практиці все по-іншому. Якщо після двох днів вуглеводного виснаження ви з'їсте багатий вуглеводами сніданок і підете на тренування, то навряд чи ви відчуєте відчутний приплив енергії в силу того, що запаси глікогену в м'язах і печінці поповнюються досить повільно. І навіть до вечора високо вуглеводного дня ти ще будеш не в тонусі, навіть якщо тонус буде в тобі.
ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ: Ідеальний час для проведення такого тренування – ранок четвертого дня мікроциклу, в цей день досягається максимальний запас енергії. Втім, поекспериментувавши, ви самі це зрозумієте .
ВИСНОВКИ:
1 день (безвуглеводний) - Якщо в другий день не виходить можна тренуватися і в цей. Кардіо або силова без різниці. Ефективність жироспалення – середня, так що краще прогуляти.
2 день (безвуглеводний) - Кращий день для вашої жироспалюючого тренування, фанати навіть можуть провести в цей день дві штуки. З ранку, натщесерце, після ваших «вітамінок» робимо кардіо, в другій половині дня – силову. Якщо хочете одне тренування, теж не проблема, у другій половині дня силова 50хв + кардіо 30хв один за одним.
3 день (високоуглеводний) - даремний день в плані спалення жиру і тренувань, але він буде вашим улюбленим днем.
4 день (низьковуглеводний) - Глікогену повно, виснажимо ми його не скоро, ідеальний день для силової, енергії хоч відбавляй. Кардіо не треба через марність зусиль.
Як ви бачите кращі дні для тренувань це 2-й (силова + кардіо) і 4-й (силова). Прив'язка йде не до днів тижня, як у дитячому садку, а до планових днів вашої дієти для посилення жироспалення. Виходить 3-4 тренування на тиждень.
Незважаючи на ефективність цієї дієти, є певна кількість засад, в які ви обов'язково потрапите по дорозі до вашої трансформації.

ЗАСАДА № 1 :
        Після високо вуглеводного дня складно повернутися до білкових, дуже хочеться жерти далі. У високо вуглеводний день складно дотримуватися правильних вуглеводів, відчувши підвищений цукор у крові і викид інсуліну, починаєш жерти все, що не заховано, перемикаєшся на солодке, мотивуючи тим, що необхідно добрати норму вуглеводів, та й відпрацюю я. Цього робити не треба.
РІШЕННЯ: Виходу тут два, або чітка мета попереду і причина, які будуть вас повертати на землю. Або збільшуємо кількість без вуглеводних днів , хоча це начебто не логічно т.к. збільшить емоційне напруження , але чомусь працює. Коли людина бачить своє перетворення буквально за 3-4 дні , йому не хочеться все псувати зайвим пирогом.

ЗАСАДА № 2 :
       Не підходить при вираженому ожирінні, тому навіть не пробуйте. Хоча й буде ефект, але він буде явно занижений в порівнянні з тим, що можна отримати підготувавшись. Нагадую, БВЧ – це маніпуляція вуглеводами і запасом глікогену. Якщо у вас виражена проблема зайвої ваги, значить Ви занадто довго не дбали про свою  талію. Не за тиждень ж це сталося? А отже, ваша м'язева маса стала дистофічно малою і здатність до запасу (маніпуляції) глікогену у ваших м'язів мінімальна + повноцінне фіз. навантаження використовувати не варто.
РІШЕННЯ: При явному ожирінні, в першу чергу вам піде звичайне правильно харчування і легке фіз. навантаження з підвищенням побутової активності. Наступний крок – низько вуглеводна дієта на нетривалий період часу. А наступний .... Ви самі дізнаєтеся , коли пройдете перші два.

ЗАСАДА № 3 :
При надмірній вазі складно з'їсти необхідну кількість білка, а в вуглеводний день буде явний перебір по вуглеводах .
РІШЕННЯ: Розраховуємо білок: Беремо середню вага між вашою вагою в даний момент і вашим кінцевим бажаним. Наприклад ви важите 120 кг, а хочете 60кг, то в даний момент мета: 90кг.
Множимо на 2 гр = 180 гр білка - це ваша мінімальна норма ,
Множимо на 3 гр = 270 гр - ця ваша максимальна норма, хоча я не уявляю, як можна з'їсти стільки білка з натуральних джерел, це ж цілий тазик їди) або два тази поменше)). Хто скаже, що на Буч хочеться їсти, отримає тазиком по голові за саботаж). Природно, ці цифри треба коригувати, коли вага перестане знижуватися.

Розібрали класичну схему з моїми скромними поліпшеннями . Вже можна нічого не чекати, нічого не вивчати, а просто брати, застосовувати і худнути. 
Якби я продавав цей матеріал , я б сміливо обіцяв 100 % - у гарантію повернення коштів, якщо раптом ви не схуднете за такою схемою, тому що вона працює!

Всего комментариев: 0
avatar