17:26

  • drive
  • 15.11.2011
  • ( 0 )
  • 4612
  • 0.0/0

Прес... Прес чоловічий і жіночий - чи є відмінності в підходах до того, як треба качати прес? Прес - це всього лише група м'язів, але підходи і правила прокачування преса у дівчат відмінні від чоловіків. Бодібілдінг сьогодні стає все більш професійним, можливо внаслідок того, що все більше людей захоплюються ним, все більше людей шукає грамотних фахівців в цьому спорті, проте ж не варто повністю покладатися на тренера, Ви, як спортсмен, повинні теж знатися на тонкощах виконання тих або інших вправи для накачування м'язів... 

Як правильно качати прес дівчатам? Цим питанням задаються багато дівчат, охочих виглядати стрункими і красивими. Проте, не кожна з них знає відповідь на це питання. М'язи живота грають велику роль в красі вашого тіла. Окрім цього вони беруть участь у всіх ваших рухах і впливають на поставу. Рівний плоский живіт неможливо отримати без виконання фізичних вправ, але заняття фітнесом мають бути організовані правильно. Ми рекомендуємо вам дотримуватися певних правил для того, щоб добитися потрібного результату максимально швидко. Отже, як правильно качати прес дівчатам:

Тренування преса натщесерце

Тренери радять виконувати вправи для м'язів преса вранці перед їжею або в інший час доби після 2-2,5 годин після їди. Така вимога поясняться дуже легко – організм, не отримуючи поживних речовин, починає спалювати жирові відкладення.

Критичні дні і тренування преса

Останні дослідження фізіологів показали, що качати прес під час критичних днів небажано. Важливо мати на увазі, що продовжувати тренування потрібно через два дні після закінчення менструації.

Розподіл навантаження

Ефективність тренувань преса у дівчат сильно залежить від правильного розподілу навантаження. Для того, щоб Ви змогли переконатися в правильному виконанні вправи, а також в тому, що ви тренуєте потрібні групи м'язів, на піку виконання вправи зробіть паузу на 2-3 секунди, а потім плавно поверніться в початкове положення.

Не перестарайтеся

На перший погляд може здатися, що чим більша кількість, раз ви тренуєте прес, тим більше міцними будуть м'язи преса. Насправді це не зовсім так. У певний момент часу м'язи преса втомляться і передадуть навантаження іншим групам м'язів, що украй небажано. Кількість повторень залежить від вашої фізичної підготовки, але у будь-якому випадку їх не повинно бути більше 15, якщо виконання йде у повільному темпі.

Вправи для пресу тут.

Якщо у Вас є питання - задавайте їх на нашому форумі.

Всего комментариев: 0
avatar