1. Займайтеся в чистому і охайному спортивному одязі, не бродіть по залу без майки незалежно від температури і кількості клієнтів (тренування - це ще не відбірний тур на "Містер Олімпія").

2. Займаючись, майте з собою рушник: перш ніж сісти на тренажер, постеліть на нього рушник, особливо якщо Ви пітнієте і після Вас можуть залишитися плями поту.

3. Перед початком занять зареєструйтеся на ресепшені.

4. Займайтеся в правильному спортивному взутті. Відкрите взуття (шльопи, сланці) небезпечні для Вашого здоров'я (раптом хто гантель упустить на ногу, або під час виконання жиму ногами в тренажері нога спітніє і вислизне з тапочка? Так і до каліцтва не довго...).

5. Після виконання вправи ОБОВ'ЯЗКОВО ПРИБЕРІТЬ ЗА СОБОЮ ОБЛАДНАННЯ (перший закон тренажерного залу).

6. Розвантажте штангу після закінчення вправи, не залишайте її з млинцями (їй же важко!)

7. Не проходьте між дзеркалом і людиною, яка виконує перед ним вправу.

8. Викидайте порожню тару і стаканчики в урни, не залишайте пляшки з-під води в залі!

9. Сприймайте оточуючих не як суперників, а як партнерів.

10. Перед тим, як почати вправу на тренажері або взяти обладнання - переконайтеся, що вони вільні.

11. Після виконання підходу, зійдіть з тренажера (раптом хто-небудь теж хоче зробити підхід?)

12. Слово чергового інструктора - Закон! (Другий закон тренажерного залу)

13. Гантелі та штанги на підлогу треба СТАВИТИ, а не кидати (хто кидає - той чайник).

14. Використовуйте тільки вирази і словесні обороти придатні для культурного спілкування (без мату нема підкату - це у футболі, а не в залі).

15. Якщо хтось кричить під час підходу, то цій людині або дійсно дуже важко, або він обділений увагою. І в тому і в іншому випадку віднесіться до нього із співчуттям.

16. Якщо Вам потрібна гантель, а вона зайнята, то краще виконати наступну вправу, а потім повернутися до наміченого. Якщо ця методика тренування не допустима, то зверніться до людини, яка працює на снаряді з фразою: "Як довго Ви використовуватимете тренажер?". Якщо Вам скажуть: "Залишився один підхід", то краще почекати, якщо залишилося декілька підходів, тоді запитаєте: "Можу я зробити підхід, у той час коли Ви відпочиваєте?". Впевнений - Вам не відмовлять.

17. Якщо до Вас підійшли і запитали: "Вам ще довго?", то краще відповісти: "Можна працювати позмінно :)".

18. Якщо Вас просять "підстрахувати" - допоможіть, це неписаний закон тренажерного залу. Страхування сусіда по залу не забере багато часу, зате надалі Ви будете знати, що у випадку потреби цей сусід прийде на допомогу Вам, навіть якщо Ви не знайомі.

19. Не давайте порад іншим, навіть якщо Ви на 100% впевнені у їх правильності. Ніхто не любить критики його програми або техніки виконання. Виключення становлять випадки, якщо Ви побачили, що людина може реально травмуватися від виконання або новачок пробує самостійно "придумати" вправу глумуючись над своїм організмом. І в такому випадку слід звернути увагу на це чергового інструктора.

20. Після того, як закінчили виконання вправи, перевірте чи не залишилося слідів поту після Вас на тренажері (протріть тренажер рушником). Бліни від штанги і гантелі, якими Ви користувалися віднесіть на місце - в стійки призначені для їх складання.