А Ви вже пробували кросфіт?


Crossfit - це вид фітнесу, створений Грегом Глассманом. Це програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю. Програма складається з так званих «Тренувань дня» (Workout of the Day) - або просто WOD.


Одне тренування в ДРАЙВ 2.0 з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла! Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі!

CrossFit - це тренування з чергуванням інтервалів з високої і низької інтенсивності. Тренування дозволяє спалювати велику кількість жиру, без втрати м'язової маси, формує витривалість, змушує працювати в посиленому режимі всі системи організму, формує м'язи, нарощує силу, швидкість, координацію і баланс.

Кому підходить?
Цей напрямок підходить тим, у кого немає часу на 4-5 повноцінних тренувань в тиждень і хто хоче домогтися ефекту "3 в 1". Тут, як в телевізійній рекламі, ви разом отримаєте аеробне і силове навантаження, а також відмінно опрацюєте м'язи.

Що Ви отримаєте?

Повний тренерський супровід!

Підходить для новачків і досвідчених атлетів.

Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, сила.

Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі!

Зручний графік тренувань.

Увага! Заняття лише в спортклубі ДРАЙВ 2.0

Графік занять з Кросфіту


Дні тренувань Години занять Тренер
Понеділок 20:00 Юрій
Вівторок 19:00 Дмитро
Середа 20:00 Юрій
Четвер 19:00 Дмитро
П'ятниця 20:00 Юрій
Субота 16:00 Дмитро
Замовити