13:47

Три МЕГА подарунки на Новий Рік!


Наш третій Новий рік звичайно не міг минути без особливих подарунків для Вас, наших клієнтів. Багато хто з Вас уже чекав цих можливостей, і ми впевнені, вони Вам сподобаються!

Подарунок ПЕРШИЙ!

Ми зробили всі наші тарифи – МЕРЕЖЕВИМИ. З 01.01.2016 року при купівлі будь-якого абонементу, ви зможете відвідувати як ДРАЙВ 1.0, так і ДРАЙВ 2.0. Відтепер жодних обмежень – спортклуби ДРАЙВ – єдине ціле!

Подарунок ДРУГИЙ!

Нова додаткова програма лояльності 2.0! Відтепер окрім використання бонусів, ви можете використовувати однорівневу реферальну систему знижок, завдяки якій за заняття можна оплачувати частково або ВЗАГАЛІ НЕ ПЛАТИТИ! Так, ви правильно прочитали, відтепер Ви можете не платити за фітнес. Якщо Ви приведете друга у будь-яий зал, то 4% від усіх оплачених ним коштів НАЗАВЖДИ будуть автоматично потрапляти на Ваш особовий рахунок. Якщо Ви активний учасник реферальної системи, то привівши достатньо своїх друзів чи знайомих – не оплачуйте заняття, а просто використовуйте гроші своїх рефералів :) в будь-якому спортклубі.

Подарунок ТРЕТІЙ!

Ми знижуємо ціни для Кросфіт «соло» (тобто самостійні заняття, не в групі) до вартості цін в тренажерному залі!  Відтепер стандартний  в абонемент в Кросфіт зоні буде вартувати стільки ж, скільки і у тренажерній зоні. Завдяки цьому, ми також додатково, для популяризації функціонального тренінгу, надаємо можливість всім займатися в будь-яких зонах (тренажерний або кросфіт) лише по одному загальному тарифу! Придбайте будь-який абонемент і відвідуйте будь-який зал і будь-яку зону!

Деталі щодо цих нововведень (наприклад правила використання реферальних коштів) будуть скоро описані в нашому блозі новин на сайті: http://drive.ucoz.org/blog/

Слідкуйте за новинами або просто підпишіться на них, і вони автоматично будуть присилатися Вам на емейл. Гарного Нового Року і веселого Різдва!

Всего комментариев: 0
avatar