18:16

Оновлення тренажерів СК "ДРАЙВ!"


Привезено тренажери типу Хаммер - жим для дельтовидних м'язів сидячи і жим для верхніх пекторальних (грудних) мязів.
 
Жим сидячи вертикально (для дельт).
Дане обладнання призначене для тренування дельтовидних м'язів. Вправа являє собою жим у вертикальному положенні зі зведенням важелів, що забезпечують роздільне навантаження для кожної руки. Важелі рухаються по заданій дугоподібної траєкторії. У вихідному положенні атлет береться широким хватом за рукояті, звужуючи ширину хвата в процесі руху, і в кінцевій точці руху рукояті практично сходяться разом. Цим досягається максимальна амплітуда руху і опрацювання дельт, від найбільшого розтягування до повного скорочення. Хаммер обладнаний механізмом легкого старту, що допомагає спортсмену почати рух, без зусиль вивести важелі у зручне для нього положення перед стартом. Тренажер для жиму вертикально ідеально підтримує спину, що забезпечує комфорт і безпеку під час тренувань.
Жим сидячи для верхніх грудних.
Професійний тренажер, який призначений для тренування верхньої частини грудних м'язів за допомогою жиму вперед-вгору сидячи. Він імітує жим гантелей на похилій лавці і поєднує в собі кращі властивості Хаммерів з рівномірним опором і зручністю. Положення спинки створює комфорт атлетові і сприяє кращому опрацюванні тренувальних м'язів. Кожна рука працює незалежно від іншої. Хромовані напрямні забезпечують плавне ковзання вантажів та безшумну роботу тренажера.
Хаммер обладнаний механізмом легкого старту, що допомагає спортсмену почати рух, без зусиль вивести важелі у зручне для нього положення перед стартом. Тренажер для жиму вертикально ідеально підтримує спину, що забезпечує комфорт і безпеку під час тренувань.
Всего комментариев: 0
avatar